joomla templates top joomla templates template joomla

Terminarz II liga mężczyzn

KOLEJKA 26 sobota, 27 kwietnia 2019 r.
00:00   SKPR USAR Kwidzyn - ITS Jeziorak Iława -:-  
00:00   MKS Grudziądz - AZS UMK Toruń -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS MOSIR Kętrzyn -:-  
00:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - KS Szczypiorniak Gniezno -:-  
00:00   KS Tytani Wejherowo - AZS UKW Bydgoszcz -:-  
00:00   KPR Gryfino - SMS II ZPRP Gdańsk -:-  
00:00   Latocha Agropom Gniew - MLKS Borowiak Czersk -:-  
KOLEJKA 25 sobota, 13 kwietnia 2019 r.
00:00   AZS UMK Toruń - KPR Gryfino -:-  
00:00   SMS II ZPRP Gdańsk - Latocha Agropom Gniew -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Gniezno - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-  
00:00   AZS UKW Bydgoszcz - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-  
00:00   ITS Jeziorak Iława - KS Tytani Wejherowo -:-  
00:00   MLKS Borowiak Czersk - SKPR USAR Kwidzyn -:-  
00:00   MKS MOSIR Kętrzyn - MKS Grudziądz -:-  
KOLEJKA 24 sobota, 06 kwietnia 2019 r.
00:00   Latocha Agropom Gniew - SKPR USAR Kwidzyn -:-  
00:00   KS Tytani Wejherowo - MLKS Borowiak Czersk -:-  
00:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - ITS Jeziorak Iława -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz -:-  
00:00   MKS Grudziądz - KS Szczypiorniak Gniezno -:-  
00:00   KPR Gryfino - MKS MOSIR Kętrzyn -:-  
00:00   SMS II ZPRP Gdańsk - AZS UMK Toruń -:-  
KOLEJKA 23 sobota, 30 marca 2019 r.
00:00   MKS MOSIR Kętrzyn - SMS II ZPRP Gdańsk -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Gniezno - KPR Gryfino -:-  
00:00   AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz -:-  
00:00   ITS Jeziorak Iława - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-  
00:00   MLKS Borowiak Czersk - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-  
00:00   SKPR USAR Kwidzyn - KS Tytani Wejherowo -:-  
00:00   AZS UMK Toruń - Latocha Agropom Gniew -:-  
KOLEJKA 22 sobota, 23 marca 2019 r.
00:00   Latocha Agropom Gniew - KS Tytani Wejherowo -:-  
00:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - SKPR USAR Kwidzyn -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - MLKS Borowiak Czersk -:-  
00:00   MKS Grudziądz - ITS Jeziorak Iława -:-  
00:00   KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz -:-  
00:00   SMS II ZPRP Gdańsk - KS Szczypiorniak Gniezno -:-  
00:00   AZS UMK Toruń - MKS MOSIR Kętrzyn -:-  
KOLEJKA 21 sobota, 16 marca 2019 r.
00:00   MKS MOSIR Kętrzyn - Latocha Agropom Gniew -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Gniezno - AZS UMK Toruń -:-  
00:00   AZS UKW Bydgoszcz - SMS II ZPRP Gdańsk -:-  
00:00   ITS Jeziorak Iława - KPR Gryfino -:-  
00:00   MLKS Borowiak Czersk - MKS Grudziądz -:-  
00:00   SKPR USAR Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-  
00:00   KS Tytani Wejherowo - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-  
KOLEJKA 20 sobota, 09 marca 2019 r.
00:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - KS Tytani Wejherowo -:-  
00:00   MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn -:-  
00:00   Latocha Agropom Gniew - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-  
00:00   KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk -:-  
00:00   AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz -:-  
00:00   MKS MOSIR Kętrzyn - KS Szczypiorniak Gniezno -:-  
00:00   SMS II ZPRP Gdańsk - ITS Jeziorak Iława -:-  
KOLEJKA 19 sobota, 02 marca 2019 r.
00:00   KS Szczypiorniak Gniezno - Latocha Agropom Gniew -:-  
00:00   AZS UKW Bydgoszcz - MKS MOSIR Kętrzyn -:-  
00:00   ITS Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń -:-  
00:00   MLKS Borowiak Czersk - SMS II ZPRP Gdańsk -:-  
00:00   SKPR USAR Kwidzyn - KPR Gryfino -:-  
00:00   KS Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz -:-  
00:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-  
KOLEJKA 18 sobota, 23 lutego 2019 r.
00:00   Latocha Agropom Gniew - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-  
00:00   MKS Grudziądz - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-  
00:00   KPR Gryfino - KS Tytani Wejherowo -:-  
00:00   SMS II ZPRP Gdańsk - SKPR USAR Kwidzyn -:-  
00:00   AZS UMK Toruń - MLKS Borowiak Czersk -:-  
00:00   MKS MOSIR Kętrzyn - ITS Jeziorak Iława -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Gniezno - AZS UKW Bydgoszcz -:-  
KOLEJKA 17 sobota, 16 lutego 2019 r.
00:00   ITS Jeziorak Iława - KS Szczypiorniak Gniezno -:-  
00:00   AZS UKW Bydgoszcz - Latocha Agropom Gniew -:-  
00:00   MLKS Borowiak Czersk - MKS MOSIR Kętrzyn -:-  
00:00   SKPR USAR Kwidzyn - AZS UMK Toruń -:-  
00:00   KS Tytani Wejherowo - SMS II ZPRP Gdańsk -:-  
00:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - KPR Gryfino -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudziądz -:-  
KOLEJKA 16 sobota, 09 lutego 2019 r.
00:00   Latocha Agropom Gniew - MKS Grudziądz -:-  
00:00   KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-  
00:00   SMS II ZPRP Gdańsk - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-  
00:00   AZS UMK Toruń - KS Tytani Wejherowo -:-  
00:00   MKS MOSIR Kętrzyn - SKPR USAR Kwidzyn -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Gniezno - MLKS Borowiak Czersk -:-  
00:00   AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak Iława -:-  
KOLEJKA 15 sobota, 02 lutego 2019 r.
00:00   ITS Jeziorak Iława - Latocha Agropom Gniew -:-  
00:00   MLKS Borowiak Czersk - AZS UKW Bydgoszcz -:-  
00:00   SKPR USAR Kwidzyn - KS Szczypiorniak Gniezno -:-  
00:00   KS Tytani Wejherowo - MKS MOSIR Kętrzyn -:-  
00:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - AZS UMK Toruń -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS II ZPRP Gdańsk -:-  
00:00   MKS Grudziądz - KPR Gryfino -:-  
KOLEJKA 14 sobota, 26 stycznia 2019 r.
00:00   SMS II ZPRP Gdańsk - MKS Grudziądz -:-  
00:00   AZS UMK Toruń - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-  
00:00   MKS MOSIR Kętrzyn - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-  
00:00   KS Szczypiorniak Gniezno - KS Tytani Wejherowo -:-  
00:00   AZS UKW Bydgoszcz - SKPR USAR Kwidzyn -:-  
00:00   ITS Jeziorak Iława - MLKS Borowiak Czersk -:-  
00:00   Latocha Agropom Gniew - KPR Gryfino -:-  
KOLEJKA 13 niedziela, 16 grudnia 2018 r.
14:00   KS Szczypiorniak Gniezno - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-  
  sobota, 15 grudnia 2018 r.
17:00   MLKS Borowiak Czersk - Latocha Agropom Gniew -:-  
16:00   SMS II ZPRP Gdańsk - KPR Gryfino -:-  
00:00   AZS UMK Toruń - MKS Grudziądz -:-  
00:00   MKS MOSIR Kętrzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-  
00:00   AZS UKW Bydgoszcz - KS Tytani Wejherowo -:-  
00:00   ITS Jeziorak Iława - SKPR USAR Kwidzyn -:-  
KOLEJKA 12 niedziela, 09 grudnia 2018 r.
17:00   SKPR USAR Kwidzyn - MLKS Borowiak Czersk -:-  
16:00   Latocha Agropom Gniew - SMS II ZPRP Gdańsk -:-  
15:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - KS Szczypiorniak Gniezno -:-  
  sobota, 08 grudnia 2018 r.
18:00   KPR Gryfino - AZS UMK Toruń -:-  
17:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz -:-  
17:00   MKS Grudziądz - MKS MOSIR Kętrzyn -:-  
17:00   KS Tytani Wejherowo - ITS Jeziorak Iława -:-  
KOLEJKA 11 niedziela, 02 grudnia 2018 r.
15:00   KS Szczypiorniak Gniezno - MKS Grudziądz 24:25 / 9 - 13 /
  sobota, 01 grudnia 2018 r.
19:00   AZS UKW Bydgoszcz - KS Szczypiorniak Olsztyn 29:28 / 16 - 9 /
18:00   SKPR USAR Kwidzyn - Latocha Agropom Gniew 36:16 / 18 - 5 /
17:30   ITS Jeziorak Iława - MKS Henri-Lloyd Brodnica 26:28 / 14 - 14 /
17:00   MLKS Borowiak Czersk - KS Tytani Wejherowo 28:33 / 13 - 14 /
16:00   MKS MOSIR Kętrzyn - KPR Gryfino 29:43 / 12 - 21 /
  środa, 28 listopada 2018 r.
19:00   AZS UMK Toruń - SMS II ZPRP Gdańsk 18:38 / 10 - 18 /
KOLEJKA 10 sobota, 22 grudnia 2018 r.
17:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - MLKS Borowiak Czersk -:-  
  niedziela, 25 listopada 2018 r.
15:00   Latocha Agropom Gniew - AZS UMK Toruń 36:28 / 17 - 14 /
  sobota, 24 listopada 2018 r.
18:00   KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Gniezno 34:26 / 15 - 10 /
17:00   KS Tytani Wejherowo - SKPR USAR Kwidzyn 27:28 / 15 - 13 /
17:00   MKS Grudziądz - AZS UKW Bydgoszcz 43:28 /23 - 17 /
16:00   SMS II ZPRP Gdańsk - MKS MOSIR Kętrzyn 50:26 / 29 - 13 /
  czwartek, 22 listopada 2018 r.
20:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 25:25 (k. 3:4)  
KOLEJKA 9 niedziela, 18 listopada 2018 r.
15:00   AZS UKW Bydgoszcz - KPR Gryfino 24:28 / 12 - 13 /
14:00   KS Szczypiorniak Gniezno - SMS II ZPRP Gdańsk 18:22 / 12 - 8 /
  sobota, 17 listopada 2018 r.
19:00   KS Tytani Wejherowo - Latocha Agropom Gniew 38:24 /18 - 12 /
18:00   SKPR USAR Kwidzyn - MKS Henri-Lloyd Brodnica 34:32 / 18 - 19 /
17:30   ITS Jeziorak Iława - MKS Grudziądz 30:37 / 11 - 23 /
17:00   MLKS Borowiak Czersk - KS Szczypiorniak Olsztyn 26:28 / 14 - 15 /
16:00   MKS MOSIR Kętrzyn - AZS UMK Toruń 41:24 / 19 - 13 /
KOLEJKA 8 niedziela, 11 listopada 2018 r.
18:00   SMS II ZPRP Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 40:27 / 17 - 12 /
15:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - SKPR USAR Kwidzyn 25:38 / 14 - 17 /
15:00   AZS UMK Toruń - KS Szczypiorniak Gniezno 28:33 / 14 - 19 /
14:00   Latocha Agropom Gniew - MKS MOSIR Kętrzyn 35:32 / 13 - 14 /
  sobota, 10 listopada 2018 r.
18:00   KPR Gryfino - ITS Jeziorak Iława 24:21 / 9 - 10 /
18:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - KS Tytani Wejherowo 30:39 / 11 - 22 /
15:00   MKS Grudziądz - MLKS Borowiak Czersk 36:28 / 19 - 10 /
KOLEJKA 7 niedziela, 28 października 2018 r.
19:00   AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 28:22 / 14 - 10 /
15:00   KS Szczypiorniak Gniezno - MKS MOSIR Kętrzyn 35:21 / 20 - 7 /
  sobota, 27 października 2018 r.
18:00   MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn 25:34 / 12 - 14 /
18:00   KS Tytani Wejherowo - KS Szczypiorniak Olsztyn 34:24 / 15 - 13 /
17:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - Latocha Agropom Gniew 41:30 / 14 - 14 /
17:00   MLKS Borowiak Czersk - KPR Gryfino 26:31 / 10 - 15 /
  czwartek, 25 października 2018 r.
18:00   ITS Jeziorak Iława - SMS II ZPRP Gdańsk 23:33 / 14 - 15 /
KOLEJKA 6 niedziela, 21 października 2018 r.
16:00   AZS UMK Toruń - ITS Jeziorak Iława 28:36 / 13 - 18 /
15:00   Latocha Agropom Gniew - KS Szczypiorniak Gniezno 19:27 / 7 - 12 /
13:00   SMS II ZPRP Gdańsk - MLKS Borowiak Czersk 34:19 / 22 - 9 /
  sobota, 20 października 2018 r.
18:00   KPR Gryfino - SKPR USAR Kwidzyn 27:32 / 13 - 16 /
17:00   MKS Grudziądz - KS Tytani Wejherowo 33:35 / 14 - 15 /
16:30   KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Henri-Lloyd Brodnica 26:24 / 14 - 13 /
16:00   MKS MOSIR Kętrzyn - AZS UKW Bydgoszcz 29:32 / 11 - 18 /
KOLEJKA 5 niedziela, 14 października 2018 r.
16:00   SKPR USAR Kwidzyn - SMS II ZPRP Gdańsk 39:24 / 21 - 13 /
15:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - Latocha Agropom Gniew 24:33 / 12 - 13 /
  sobota, 13 października 2018 r.
19:00   AZS UKW Bydgoszcz - KS Szczypiorniak Gniezno 17:28 / 11 - 11 /
17:30   ITS Jeziorak Iława - MKS MOSIR Kętrzyn 36:28 / 18 - 15 /
17:00   MLKS Borowiak Czersk - AZS UMK Toruń 28:32 / 15 - 13 /
14:00   KS Tytani Wejherowo - KPR Gryfino 34:28 / 13 - 12 /
12:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - MKS Grudziądz 43:37 / 19 - 16 /
KOLEJKA 4 niedziela, 07 października 2018 r.
16:00   SMS II ZPRP Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 28:35 / 13 - 11 /
15:00   Latocha Agropom Gniew - AZS UKW Bydgoszcz 26:26 (k. 4:3) / 8 - 12 /
  sobota, 06 października 2018 r.
18:00   KPR Gryfino - MKS Henri-Lloyd Brodnica 24:23 / 11 - 12 /
17:00   KS Szczypiorniak Gniezno - ITS Jeziorak Iława 29:22 / 19 - 14 /
16:00   AZS UMK Toruń - SKPR USAR Kwidzyn 20:39 / 9 - 20 /
16:00   MKS Grudziądz - KS Szczypiorniak Olsztyn 29:21 / 15 - 11 /
16:00   MKS MOSIR Kętrzyn - MLKS Borowiak Czersk 21:31 / 7 - 14 /
KOLEJKA 3 niedziela, 30 września 2018 r.
13:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Gryfino 26:30 / 13 - 13 /
  sobota, 29 września 2018 r.
19:00   KS Tytani Wejherowo - AZS UMK Toruń 45:25 / 23 - 5 /
17:30   ITS Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz 29:16 / 15 - 7 /
17:00   SKPR USAR Kwidzyn - MKS MOSIR Kętrzyn 41:19 / 18 - 12 /
17:00   MLKS Borowiak Czersk - KS Szczypiorniak Gniezno 26:24 / 13 - 13 /
16:00   MKS Grudziądz - Latocha Agropom Gniew 31:23 / 18 - 10 /
  czwartek, 27 września 2018 r.
18:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - SMS II ZPRP Gdańsk 24:26 / 8 - 9 /
KOLEJKA 2 niedziela, 23 września 2018 r.
15:00   Latocha Agropom Gniew - ITS Jeziorak Iława 27:37 / 14 - 17 /
14:00   KS Szczypiorniak Gniezno - SKPR USAR Kwidzyn 26:29 / 13 - 12 /
13:00   SMS II ZPRP Gdańsk - KS Szczypiorniak Olsztyn 36:21 / 24 - 12 /
  sobota, 22 września 2018 r.
20:00   AZS UKW Bydgoszcz - MLKS Borowiak Czersk 33:23 / 17 - 14 /
18:00   KPR Gryfino - MKS Grudziądz 35:26 / 16 - 14 /
17:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - AZS UMK Toruń 44:24 / 23 - 14 /
16:00   MKS MOSIR Kętrzyn - KS Tytani Wejherowo 19:32 / 8 - 18 /
KOLEJKA 1 sobota, 03 listopada 2018 r.
18:00   KS Tytani Wejherowo - KS Szczypiorniak Gniezno 25:22 / 13 - 12 /
  niedziela, 16 września 2018 r.
15:00   MLKS Borowiak Czersk - ITS Jeziorak Iława 28:26 / 16 - 13 /
15:00   KS Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toruń 32:20 / 15 - 10 /
  sobota, 15 września 2018 r.
18:00   KPR Gryfino - Latocha Agropom Gniew 34:22 /15 - 6 /
17:00   MKS Henri-Lloyd Brodnica - MKS MOSIR Kętrzyn 40:19 / 17 - 9 /
17:00   SKPR USAR Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz 34:29 / 18 - 14 /
  czwartek, 13 września 2018 r.
20:00   MKS Grudziądz - SMS II ZPRP Gdańsk 26:30 / 11-16 /