joomla templates top joomla templates template joomla

Gala Grudziądzkiego Sportu

              Dnia 24 maja 2019 roku odbyła się coroczna Gala Grudziądzkiego Sportu, podczas której Prezydent Grudziądza - Pan Maciej Glamowski, wręczał nagrody oraz stypendia za osiągnięcia w sporcie. Podczas uroczystości, prezes klubu MKS Grudziądz - Sylwester Ziółkowski, otrzymał podziękowania za rozwój Piłki Ręcznej w Grudziądzu. Cieszymy się, że spośród różnych dyscyplin, które rozwijają się w naszym mieście, ten piękny sport, jakim jest piłka ręczna, także jest doceniany ?

             Warto także zaznaczyć, że podczas dzisiejszej Gali, Pan Prezydent, powołał Radę Sportu Grudziądza, której przedstawicieli możecie zobaczyć na załączonym zdjęciu. Oczywiście wśród nich jest także nasz prezes, z czego bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy!