Turniej o Puchar Burmistrza Korsz

W minioną niedzielę 20 stycznia 2019 r. mieliśmy okazję uczestniczyć w Turnieju o Puchar Burmistrza Korsz.

W spotkaniu, prócz naszej drużyny brały udział trzy zespoły pierwszoligowe:

• OKPR Warmia Energa Olsztyn
  • KS Meble Wójcik Elbląg
  • SPR Wisła II Płock

Podczas turnieju zmierzyliśmy się z dwoma drużynami, zajmując ostatecznie 4 miejsce. O ile przez 40 minut byliśmy wyrównanym zespołem, tak kolejne minuty przegrywaliśmy skutecznością oraz niewymuszonymi błędami. Słabiej zagrali: Orłowski, Prietz, Grabowski oraz Kożanowski. Martwi też kontuzja Barteckiego, lecz dopiero po badaniach okaże się dokładnie. Zespół zagrał bez Kruszewskiego.

Warto podkreślić, że nasz nowy zawodnik Sebastian Rumniak rozegrał bardzo dobre zawody - był najskuteczniejszym zawodnikiem. Rumniak został Królem Strzelców, rzucając 19 celnych bramek.

Przed nami ostatni etap przygotowań do drugiej rundy II Ligi w sezonie 2018/2019.