Przekaż 1% podatku.

Po raz pierwszy w historii Klubu można przekazać 1️⃣% podatku!

Dlatego też, zwracamy się do Was, do naszych kibiców, przyjaciół oraz sympatyków piłki ręcznej i do wszystkich, do których dotrze ta informacja, o finansowe wsparcie naszej działalności sportowej.

Pieniądze zostaną przeznaczone nie tylko na priorytetowe potrzeby finansowe Klubu, ale także dla najmłodszych zawodników, których jest coraz więcej. Zadbamy także o wyposażenie w odpowiedni sprzęt, bez którego ciężko nam rozwijać młodzież.

Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich i każdego z osobna o pomoc dla całego Klubu MKS Grudziądz, który mimo swoich problemów finansowych nadal się rozwija.

❗️WSKAZÓWKA❗️

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić w sposób prezentowany powyżej (na zdjęciu przykład PIT-37), odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym.

🔷numer KRS: 0000270261

🔷cel: MKS GRUDZIĄDZ 9067

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu i z góry serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!