joomla templates top joomla templates template joomla

Po zwycięstwie w Gdańsku ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego wydawało się, że Grudziądzanie odniosą kolejne zwycięstwo nad rezerwami Wisły Orlen Płock. Niestety nic bardziej mylnego, od pierwszych minut szczypiorniści MKS – u sprawiali wrażenie ociężałych na boisku. Od pierwszych minut gospodarze musieli gonić wynik. W 19 min. to na skutek kary jaką otrzymał Landzwojczak przewaga gości wzrosła do 3 bramek (11 – 8).
 
Gra jaką prezentowali grudziądzanie była szarpana, bez pomysłu w ataku pozycyjnym, jak tylko odrobili stratę do jednej bramki, to za chwilę przewaga ponownie wzrosła do 3 bramek.
 
W 29 min. gospodarze doprowadzili do remisu po 14, i chwile później mogli objąć prowadzenie, niestety decyzja Orłowskiego była błędna co skutkowało kontrą zespołu z Płocka i objęciem jednobramkowym prowadzeniem.
 
W drugiej części spotkania obraz gry nie zmienił się grudziądzanie w dalszym ciągu grali nieregularnie, popełniali zbyt dużo niewymuszonych błędów co nie ułatwiało im odrobienie strat. Po serii błędów w 42 min.  i bramkach Ruppa przewaga gości wzrosła do 5 bramek (18 – 23) a już w 51 min. było 21 – 30 i można było powiedzieć, że jest już po meczu a przemawiała za tym nie frasobliwość zawodników grudziądzkich w obronie jak i ataku.
 
Ostatnie minuty spotkania to próba poprawienia wyniku by nie przegrać zbyt wysoko, co w sumie się udało, jeżeli tak można by było powiedzieć, MKS Grudziądz uległ ostatecznie 28 – 33.
 
Podsumowując, grudziądzanie zagrali słabe spotkanie, nie błyszczeli Bartecki, Landzwojczak, Kruszewski, Piernicki a i bramkarze nie pomogli, kilka obron to za mało. Pozostali zawodnicy nic nie wnieśli do gry. Szkoda, takie spotkania należy wygrywać bo może się okazać , że tych punktów może zabraknąć (przypomnę z AZS Warszawa i z Orlenem Płock).
 
Teraz zespół czeka 21 dni przerwy przeznaczone dla Kadry Polski, a sami zawodnicy i trenerzy będą mieli nad czym rozmyślać, bo czekają zespół trudne zadanie, wyjazd do Koszalina oraz 12. Listopada w Grudziądzu z AZS Zielona Góra. 
 

Sponsorzy: