joomla templates top joomla templates template joomla

Kolejna porażka i coraz trudniejsza sytuacja szczypiornistów MKS Grudziądz

Kolejnej, szesnastej porażki doznali grudziądzcy piłkarze ręczni, tym razem musieli uznać wyższość rezerwom ORLEN Wisła Płock 38 – 27 ( 21 – 10 )
 
Wynik spotkania, praktycznie został już ustalony w pierwszej połowie spotkania. Grudziądzanie jadąc na to spotkanie liczyli, że będą w stanie podjąć równorzędną rywalizację. Niestety nie byli w stanie rywalizować z szybko grającymi zawodnikami z Płocka. W 13 min. Zawodów na tablicy było 8 – 5 dla Płocka by w 6 minut stracić pięć bramek rzucając zaledwie jedną, 19 min było 13 – 6 by po chwili po serii błędów i brakiem skuteczności w ataku zrobiło się 17 – 8 i praktycznie było po zawodach.
 
W tym okresie gry grudziądzanie popełnili zbyt dużo nie wymuszonych błędów, podjęli otwartą grę by szybko odrobić straty i to był błąd. Dla szybko grających Płocczan, było to ułatwienie, wykorzystywali błędne decyzje i kontrowali skutecznie nasz zespół.
Drugą część spotkania zawodnicy MKS Grudziądz rozpoczęli mozolnie odrabiać straty, co w piłce ręcznej staje się prawie nie możliwe by odrobić 11 bramek. W 40 minucie było 25 – 17 dla Płocka, ale znowu nie rzucamy pewnych bramek, Bieniek, Kruszewski i Kostrzewa. Kara była surowa, w 44 min. Było znowu 28 – 17
 
Grudziądzanie jeszcze raz spróbowali zniwelować przewagę, ten okres to dobra gra i skuteczna mogła się podobać, w 53 min. było 31 – 25 i znowu przydarzyły się błędy, Kostrzewa i Kożanowski tracą piłki, Kruszewski i Orłowski rzucają nie celnie i cały wysiłek poszedł na marne, zawodnicy z Płocka po prostu wypunktowali kontratakami nasz zespół. Spotkanie zakończyło się kolejną porażką 38 – 27.
 
Podsumowując, od początku zawodów grudziądzanie robili wrażenie ospałych, biegających po boisku bez pomysłu. Tylko w drugiej części spotkania i to przez 20 min. byliśmy równorzędnym przeciwnikiem a to stanowczo za mało. Ponownie okazuje się, że zawodnicy nie realizują zadań. Wszystkie zespoły grają to samo, tylko z małą różnicą nasi zawodnicy są nie skuteczni. Sytuacja zespołu z Grudziądza jest nie do pozazdroszczenia zważywszy, że Gwardia Koszalin wygrała z Sierpcem i zepchnęła grudziądzan na ostatnia pozycję w tabeli.
 
 W najbliższą sobotę zawodników i trenerów czeka arcytrudne zadanie, 24.03. o godz. 17.00 spotkają się w Grudziądzu właśnie z Gwardia Koszalin i jeżeli myślą by pozostać w walce o utrzymanie się w lidze trzeba po prostu to spotkanie wygrać. 
 
Zapraszamy wszystkich kibiców, doping będzie nam potrzebny.
 
SKŁAD i bramki:
 
Żurawski-Ziółkowski-Knopik; Piernicki; Kostrzewa; -3; Rozwadowski; Bartecki; Nalaskowski-1; Bartecki; Orłowski-5; Kruszewski-7; Bieniek-1; Saraczyn; Grabowski-1; KOżanowski-6; Maćkowski-3; 
 
Najwięcej dla Orlen Płock: Kowalski-11; Olkowski-7
 

Sponsorzy: