joomla templates top joomla templates template joomla

MKS Grudziądz przegrywa mecz, który powinien wygrać. Wynik spotkania 29:34

 
Grudziądzanie do spotkania podeszli bardzo skoncentrowani, można by było powiedzieć, że chcą te zawody wygrać.
 
To co było zaplanowane zawodnicy realizowali, w stu procentach, były kontry a w ataku wszystko wychodziło. Po kwadransie gry MKS prowadził 9 – 4 a obroniony karnym przez Żurawskiego w 20 min. było już 13 – 7 a na 4 minuty przed końcem przewaga wynosiła już różnicą  bramek (17 – 10 ), wprawdzie w końcówce się pogubili , ale pierwsza połowa należała do grudziądzan, która zakończyła się wynikiem 19 – 15 
 
Druga część spotkania nie zapowiadała takiego zakończenia zawodów, jeszcze przez 10 minut drugiej części MKS Grudziądz prowadził różnicą 4 bramek w 42 min było 23 – 19 od tego czasu zespół gości zaczął powoli odrabiać straty w 48 min był już remis po 25. Od tego momentu gra wyglądała „bramkę za bramkę” mnożyły się błędy z obu stron jednak to grudziądzanie popełniali ich więcej a co gorsze skuteczność zespołu miała wiele do życzenia, zawodzili Orłowski, Kruszewski, Kostrzewa i Bartecki, a i w bramce Żurawski nie pomagał.                      
 
Ostatecznie MKS Grudziądz, przegrywa spotkanie, które nie powinien przegrać, jeszcze raz się okazało, obrona i skuteczność nie jest mocną stroną naszych szczypiornistów.
 
Podsumowując, trenerzy muszą sią zastanowić co można jeszcze zmienić w grze drużyny by zdobywać punkty i by taka sytuacja się nie powtórzyła. 
 
Zespół zagrał w składzie:
 
Żurawski-Ziółkowski-Prietz; Piernicki; Kostrzewa-7; Szwed-1; Rudnicki; Pożoga; Bartecki-4;Wojciechowski; Nalaskowski-1; Orłowski-6; Kruszewski-6; Prietz; Saraczyn-1; Landzwojczak-2;    KARY : MKS- 16 min;      AZS-4 min.
 

Sponsorzy: