joomla templates top joomla templates template joomla

Kolejna porażka MKS Grudziądz, tym razem z Gwardzistami w Koszalinie

 
Można przegrać spotkanie po „walce” na boisku, ale nie w takim stylu jaki prezentowali grudziądzanie w Koszalinie.
 
Pierwsza część spotkania jak było do przewidzenia była nerwowa i chaotyczna z obu stron, jednak to gospodarze szybciej opanowali nerwy i objęli prowadzenie 8:4 w 22 min. spotkania. Do tej minuty gra nie układała się zawodnikom, razili nie skutecznością Orłowski; Kruszewski; Bartecki a co najgorsze bezmyślnie zespół otrzymuje kary. W 23 minucie czerwoną kartkę otrzymuje Bartecki (gradacja kar) za bezmyślny faul, gdy w 24 minucie spotkania, zespoły grają w niepełnych składach MKS przegrywa tylko 8:6 , Orłowski podejmuje nie wytłumaczalne decyzje co skutkuje stratą piłki i utratą bramek z kontry. W kilka minut grudziądzanie tracą 4 bramki i zrobiło się 12 : 6 dla Koszalina. W końcówce pierwszej połowy Wojciechowski i Szwed zniwelowali straty i pierwsza część zakończyła się 13:9 dla Koszalina.   
 
W drugiej części spotkania grudziądzanie wychodzą lepiej zmotywowani takie sprawiają wrażenie, niestety w 34 min grają w podwójnym osłabieniu kary otrzymali Kruszewski i Szwed, w tej części spotkania tylko grudziądzanie zasługiwali na kary rozdawane przez słabych w tym dniu sędziów Kamrowski-Wojdyr. Przewaga gospodarzy wzrosła ponownie do 5 – 6  bramek. Grudziądzanie mozolnie odrabiają straty i w 45 min zbliżyli się na 2 bramki (19:17). Niestety błędy i niecelne rzuty Orłowski i Kostrzewa spowodowały utratę 3 bramek, (22:17) w 48 minucie. Niestety ten dzień był nieudany dla zespołu z Grudziądza, na 7 min. przed końcem nie rzucamy karnych (Kostrzewa i Kruszewski) to ponownie w dziecinny sposób zostają ukarani przez sędziów Orłowski i Wojciechowski. 
 
MKS Grudziądz, przegrywa spotkanie 27 – 23 spotkanie, które nie musiało się tak skończyć mimo wielu przeciwności.
 
Podsumowując, zawiedli liderzy zespołu, Orłowski, Kruszewski i Bartecki  a i Żurawski był slaby w tym dniu. Pozostali zawodnicy starali się, ale na nie wiele się to zdało. Kolejna porażka stawia nasz zespół w trudnej sytuacji, mimo że grania jest sporo, ale w głowach pozostaje przegrana.
 
Kolejne spotkanie MKS Grudziądz rozegra 12 listopada (niedziela) o godz. 15.00 a rywalem na parkiecie będą Akademicy z Grodu Bachusa, serdecznie zapraszamy i liczymy bardzo na kibiców, bo to dla nich grają szczypiorniści.
 

Sponsorzy: