joomla templates top joomla templates template joomla

Rekord Pawła Kruszewskiego w 24 kolejce II Ligi!

W minioną sobotę w 24 kolejce II ligi mężczyzn, podczas zawodów ligowych pomiędzy MKS Grudziądz Szczypiorniak Gniezno, 57 minucie nasz zawodnik Paweł Kruszewski ustanowił swoisty REKORD! Otóż zdobył swoją 250 bramkę w lidze! Wynik Pawła jest fenomenalny, gdyż jest on liderem w Polsce na tym poziomie.

Łącznie po zakończeniu 24 kolejki,  na swoim koncie posiada aż 253 bramki, a do końca pozostały już tylko dwa spotkania.

Klasyfikacja strzelców II Ligi:

  1. Kruszewski Paweł– MKS Grudziądz – 253 bramki
  2. SZABAT Artur– Oborniki Śląskie – 230 bramek
  3. PAŁASZ Dominik -  MKS MOSIR Kętrzyn – 226 bramek

A już w najbliższą sobotę 13 kwietnia o godzinie 16.00 rozpocznie się spotkanie 25 kolejki zmagań drugoligowych zespołów, podczas którego spotkają się liderzy klasyfikacji strzelców II Ligi Pomorskiej  – Paweł Kruszewski (MKS Grudziądz) oraz Pałasz Dominik (MKS MOSIR Kętrzyn – 2 miejsce w klasyfikacji strzelców II Ligi Pomorskiej).

Z pewnością będzie to niesamowite widowisko!