joomla templates top joomla templates template joomla

Zwycięstwo młodzików w Brodnicy.

         Zawody odbyły się w ramach 8 kolejki rozgrywek ligi młodzika. Do Brodnicy zespół pojechał skoncentrowany oraz nastawiony na ciężkie spotkanie przez całe 50 minut. Od początku spotkania drużyna gospodarzy narzuciła swój rytm gry, jednakże po kilku słabszych minutach, grudziądzka młodzież wskoczyła na właściwe tory i mecz stał się wyrównany. Gra toczyła się bramka za bramkę. W końcówce pierwszej połowy Brodnica zmieniła systemem obronny na "każdy swego", lecz Grudziądz poradził sobie z tą obroną i udało się odskoczyć na 4 bramki. Po 25 minutach gry na tablicy widniał już wynik 13:17 dla grudziądzan.

         Po zmianie stron, zawodnicy MKS Grudziądz sukcesywnie powiększali przewagę, kontrolując wynik spotkania, dzięki czemu trener -  Paweł Kruszewski, mógł skorzystać z całej kadry meczowej. Mecz zakończył się wynikiem 22:34 dla MKS-u Grudziądz.

Aktualnie młodzicy MKS-u Grudziądz zajmują 3 miejsce w ligowej tabeli. Przed drużyna trenera Kruszewskiego zostały do rozegrania jeszcze dwa spotkania.

Skład i bramki:

Krysiak, Kabzinski - 9, Chyliński - 7, Mira - 5, Kulczyk - 4, Gesek - 3, Garczyński - 2, Kucharski - 1, Kuchta - 1, Mews - 1, Niedźwiedzi - 1, Dorau, Janicki, Romel. 

Najbliższą okazją, by móc zobaczyć drużynę młodzików w akcji, będzie niedziela 31.03.2019. Mecz zostanie rozegrany na hali szkoły SP 21 na Osiedlu Lotnisko o godzinie 9.00. Serdecznie zapraszamy.