joomla templates top joomla templates template joomla

Z Gniewu z tarczą wrócili szczypiorniści MKS Grudziądz.

               W minioną niedzielę 10 lutego, gościliśmy na pomorzu, gdzie wiosenna auta wpływała  na zawodników, którzy w pierwszej części spotkania grali ospale i popełniali sporo niewymuszonych błędów. W 15 minucie prowadzili 5 – 8, natomiast w 20 minucie było 8 – 12, grając niefrasobliwie nie utrzymali przewagi.

Pierwsze 30 minut spotkania zakończyło nieznacznym prowadzeniem grudziądzkich szczypiornistów 11 – 13.

              W drugiej części zawodów grudziądzanie przyspieszyli grę i w 40 minucie objęli prowadzenie 14 – 19. Gospodarze próbowali zmniejszyć przewagę grudziądzan, ale tylko połowicznie. W 47 minucie na ławkę kar powędrował Bartecki Michał i to właśnie wykorzystali gospodarze, ustalając wynik  21 – 24. Ostatnie minuty spotkania należały jednak do MKS – u , którego zwodnicy rzucili 7 bramek tracąc zaledwie 2 i odnosząc zwycięstwo.

             Podsumowując spotkanie, zwodnicy zagrali poprawnie ale przydarzały się niewymuszone błędy. Dobrze zaprezentował się drugi bramkarz Mateusz Knopik oraz zawodnicy Prietz Bartosz, Rumniak Sebastian, swoje też rzucił Kruszewski Paweł.

Zespół z Gniewu wykorzystał przerwę w rozgrywkach I ligi i wzmocnił się zawodnikami z Sambora Tczew, dlatego też zawody nie były jednostronne.

SKŁAD i bramki:

Ziółkowski – Knopik – Spychalski ; Piernicki-1; Bieniek-1; Karwasz; Bartecki-2; Prietz-6; Orłowski-1; Kruszewski-8; Guttmann-1; Grabowski-3; Wróblewski; Ejzygmann; Rumniak-8

Kolejne spotkanie grudziądzanie rozegrają we wtorek 19.02 w Olsztynie z tamtejszym Szczypiorniakiem, prosimy trzymać kciuki.